MB Warehouse partnerské společnosti


Cushman & Wakefield, s.r.o.

Cushman & Wakefield je světově největší poradenská firma vlastněná soukromým kapitálem. Společnost byla založena v roce 1917, dnes jí patří 253 kanceláří v 60 zemích světa a celosvětově dává práci více jak 15 tisícům talentovaným odborníkům.


      Logapp ČR

Společnost vyvíjející a poskytující ucelená systémová řešení podnikových informačních systémů zaměřené na logistické a obchodní procesy.


  Jungheinrich ČR

Mezinárodní dodavatel manipulační techniky, služeb pro vnitropodnikovou logistiku a reagálových systémů. Působí v ČR od roku 1992

Point Park Properties

Společnost PointPark Properties byla založena roku 2001 v Praze a její činnost je zaměřená na celou Evropu. Zabývá se výstavbou logistických nemovitostí a správou aktiv a invenstic.

 

I.T.I.-Integrovaná technická inspekce spol. s r.o.

Inspekční a certifikačním orgán a je členem TÜV Austria Group. TÜV Austria Group uznávaná nezávislá instituce s působností po celém světě.


TECHNOLOGY, s.r.o.

Balicí stroje a kompletní balicí linky včetně etiketování - dodává společnost TECHNOLOGY, s.r.o. od roku 1992. Obalové materiály v širokém sortimentu jsou samozřejmostí.

Proman

Společnost PROMAN s.r.o. byla založena dne 27.10.1994 a zabývá se projekčně dodavatelskou činností v oblasti komplexních dodávek regálových systémů pro skladové prostory.

 


TOYOTA Material Handling cz

TMHE (Toyota Material Handling Europe) je evropskou regionální organizací skupiny Toyota Material Handling Group (TMHG), jež je součástí Toyota Industries Corporation, předního světového výrobce manipulační techniky.